Nasıl Çalışır

Kalite yönetimindeki başarımızın hikayesi merkezi üretim ile başlamakta. İyi yemekler yapabilmek için en iyi malzemeleri seçiyoruz ve özel tariflerimize göre tek bir merkezde pişiriyoruz. Bu bize her zaman, her yerde aynı lezzeti ve kaliteyi size sunabilme fırsatı veriyor. Pişirdiğimiz yemekleri hava almayacak şekilde paketleyip +4 dereceye kadar soğutuyoruz. Böylece yemeğinizin size ulaşana kadar hijyenik kaldığından emin oluyoruz. Bu süre zarfında yemek dinlenerek daha lezzetli olması sağlanıyor. Sipariş verdiğinizde anda yemeğiniz son pişirme işlemi için fırına konulur ve her yemek için önceden belirlenen süre kadar pişirilir. Bu işlemler sırasında hiçbir şekilde yemeğiniz hava ile temas etmez. Bu sürecin ardından kısa bir yolculuk sonrasında güvenli, sıcak ve lezzetli bir şekilde size ulaşır.

Geleneksel İşletmelere Göre Avantajlarımız

  • Yemeğiniz her zaman ve her yerde aynı lezzette kapınıza kadar gelir.
  • Ham madde, üretim metodu ve hijyen konularında üretim tesisi, bağımsız kuruluşlar tarafından sürekli denetlenmektedir.
  • Yemek kaplarımız bu iş için özel olarak imal edilmiş, hava geçirmez niteliktedir. Size ulaşana kadar dış ortamdaki mikrop, toz vb olumsuz etkenlerden etkilenmez.
  • Yemeğiniz sürekli ısıya maruz bırakılmaz. Siparişinize göre kendi kabında, hava ile temas etmeden son pişirme işlemine tabi tutulur ve direkt size ulaştırılır.
  • Siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Böylelikle siparişinizin ne zaman geleceğini bilir, gereksiz zaman kaybı ve stres yaşamamış olursunuz.
  • Özel ekipmanlar sayesinde her hava koşulunda yemeğinizin size olması gereken sıcaklıkta ulaşmasını sağlıyoruz.

Yükleniyor...